ابزار پیشنهاد کلمه کلیدی + نرم افراز رایگان

پیشنهادات کلمات کلیدی یک عامل مهم در موفقیت یا عدم موفقیت یک کمپین بازاریابی اینترنتی موتور جستجو است. بدیهی است ، شما نیاز به پیشنهادات و هدف قرار دادن کلمه کلیدی مناسب دارید. انجام تحقیقات کلمات کلیدی به صورت سنتی به هیچ عنوان کافی نیست. شما نیاز به ایجاد سیستمی دارید که یک جریان مداوم از پیشنهادات کلمات کلیدی را به شما ارائه دهد.

چرا ابزار کلمه کلیدی مثناسئو

ابزار کلمه کلیدی مثناسئو یکی از برترین ابزار های عبارات کلیدی ایرانی است. این نرم افزار عبارت کلیدی به شما کمک میکند تا استراتژی عبارات کلیدی خود را بچینید. این نمودار کلیدواژه های درختی با ایجاد ساختاری در ذهن شما با کلیک بر هر کلیدواژه عمیق و عمیق تر میشود.

کار با ابزار کلیدواژه مثناسو بسیار آسان است! کلیدواژه خود را در کادر زیر وارد کنید و سپس روی “کلیدواژه یاب” کلید کنید. سپس برای دیدن عبارات کلیدی زیر مجموعه هر عبارد کلید کنید. به همین سادگی!!

ویژگی های یک ابزار عبارات کلیدی ایده آل

داشتن استراتژی کلمات کلیدی که به صورت یکپارچه توسط یک ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی ایجاد شده باشد بسیار ضروری است.

سه مزیت اصلی که هر ابزار کلمه کلیدی باید داشته باشد:

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در منابع (نیروی کار، زمان و …)
 • هدف گذاری دقیق تر

در پاراگراف های بعدی ، درباره این مسئله و در مورد چرایی و چگونگی پیاده سازی چنین سیستمی برای پیشنهاد کلمات کلیدی بیشتر بدانید.

چرا پیشنهاد کلمه کلیدی اهمیت دارد

چگونگی افزایش ورودی های جستجو قطعا تاکنون نظر شما را به خود جلب کرده است. این افزایش و کاهش پیشنهادات عبارات کلیدی ، در نهایت به تصمیم گیری می شود.

مزایای استفاده از ابزار پیشنهاد عبارت کلیدی مثناسئو

نرم افزار کلمه کلیدی مثناسئو به شما یک جریان بی پایان از پیشنهادات کلیدی کلیدی بسیار مرتبط برای برای کسب ترافیک بیشتر ارائه می دهد:

 1. پیشنهادات گسترده تر کلمات کلیدی – این ابزار تقریباً به داده های عبارات کلیدی صنعت شما (با بیش از 1 تریلیون جستجو!) دسترسی نامحدودی می دهید ، بنابراین می توانید هر روز فرصت های کلیدی جدید را پیدا کنید . این نرم افزار یک لیست گسترده از کلمات کلیدی و دایره ای رو به رشد مصرف کنندگان بالقوه را در اختیار شما قرار می دهد.
 2. پیشنهادات منحصر به فرد برای کلمات کلیدی.
 3. پیشنهادات مرتبط ، عملی – ابزار کلمه کلیدی ما داده های دقیق تری را ارائه می دهد و کلمات کلیدی عملی تری را شامل می شود.

ابزارها و منابع پیشنهادی کلمه کلیدی مثناسئو

ابزارها و منابع WordStream برای ایجاد کلمات کلیدی برای تلاشهای بازاریابی جستجوی شما شامل موارد زیر است:

 • ابزار پیشنهادی برای کلمات کلیدی – ابزار کلمه کلیدی ما هزاران پیشنهاد کلمه کلیدی را ارائه می دهد ، و شما می توانید بیشمار بار در هر روز از آن استفاده کنید ، به صورت کاملا رایگان!
 • درخت کلمات کلیدی – یاد بگیرید که چگونه از درخت عبارات کلیدی استفاده کنید تا با ارزش ترین بخش ها برای کلمات کلیدی خود را پیدا کنید.
 • طبقه بندی کلمات کلیدی – قبلاً لیستی از کلمات کلیدی دارید؟ بیاموزید که چگونه از گروه بندی کلمات کلیدی مؤثر برای مرتب کردن آنها در خوشه های قابل کنترل استفاده کنید.
 • نرم افزار کلیدواژه یاب مثناسئو داده های بیشتری را به عنوان ابزار متوسط ​​به همراه بینش های عملی ارائه می دهد که شما را با مزیتی ملموس نسبت به رقبا در فضای کسب و کارتان آشنا می کند.

ارزش پیشنهادات کلمات کلیدی مثناسئو

چرا این عملکرد ارزشمند است؟ قابلیتهای پیشنهادی کلمه کلیدی مثناسئو به سه روش بسیار مهم در تقویت فعالیتهای بازاریابی جستجو کمک می کند:

 • ترافیک بیشتر و واجد شرایط تر – شما می توانید به معنای واقعی کلمه میلیون ها کلمه کلیدی را با این ابزار مناسب جمع آوری کنید. بسیاری از این اصطلاحات کلمات کلیدی منحصر به فرد طولانی هستند. علاوه بر این که کلمات کلیدی بلند ، بیشترین ترافیک را تشکیل می دهند ، این اصطلاحات جستجوی کاملاً خاص هستند و سطح بالاتری از هدف جستجوگر را نشان می دهند.
 • کلیک های کم هزینه تر – پیشنهادات کلمات کلیدی طولانی نسبت به دیگر عبارات پرطرفدار بسیار ارزان قیمت هستند. بنابراین می توانید ترافیک زیادی ایجاد کنید و با هزینه بسیار کمتری پیش بروید.
 • کلمه کلیدی گسترده تر – شما پیشنهادات کلیدی جدیدی را بر اساس داده های واقعی کاربر ارائه می کنید که روزانه به شما ارائه می شود.

در ادامه مزیت بسیار قدرتمندی که توسط قابلیتهای پیشنهادی برای نرم افزار کلمات کلیدی مثناسئو ارائه شده است:

شما می توانید با اضافه کردن کلید واژه های جدید (که سپس سایر کلمات کلیدی مرتبط ، جدید را معرفی می کنید) دسترسی خود را به طور مداوم گسترش دهید.

ابزار پیشنهادی رایگان کلیدواژه مثناسئو

بهترین ابزار پیشنهاد کلمه کلیدی خواهد شد:

 • درخت کلدواژه خود را بسازید : کلمه مورد نظر را وارد کنید و یک لیست دائما در حال رشد از کلمات کلیدی اختصاصی را حفظ کنید.
 • هزینه های خود را پایین بیاورید : کلیک های ارزان قیمت را پیدا کنید و برای آنها کمترین هزینه را بپردازید.
 • افزایش و بهبود ترافیک خود : ایجاد یک جریان مداوم در حال افزایش از ترافیک ، و کلیک با هدف خاص که در چرخه خرید دیر است برای بهینه سازی نرخ تبدیل پیدا کنید .
 • عبارات کلیدی جدید را کشف کنید : به جای افزایش پیشنهادات در کلمات کلیدی که تبدیل می شوند ، کلمات کلیدی جدید را با قیمت های پایین تر پیدا کنید .

برای استفاده از پیشنهادات کلمات کلیدی قابل اجرا که امروز توسط مثناسئو ارائه شده است ، ابزار عبارات کلیدی ما را در حال حاضر بصورت رایگان تست کنید!

 

برای مشاوره تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید

از سراسر ایران 09389449364